Poznaj nasz zespół

Nasz zespół składa się z doświadczonych pasjonatów marki STIHL i w pełni zaangażowanych osób, którzy przede wszystkim uwielbiają to co robią, a każde nowe wyzwanie przyjmują z radością.

W firmie GEMMA posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i    nie lubimy stać w miejscu, cały czas sie rozwijamy gdyż uważamy że stagnacja to najgorsze co może mieć miejsce dlatego pragniemy poinformować Państwa o naszym nowym dealerstwie firmie STIHL, który chcemy reprezentować na możliwie najwyzszym poziomie.

Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług, wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Odwiedzając salon STIHL otrzymujecie Państwo gwarancję obsługi na najwyższym poziomie w zakresie sprzedaży i serwisu maszyn.

Mamy świadomość, iż biznes dealerski to nie tylko sprzedaż i serwis, dlatego u nas spotkacie się Państwo z atmosferą której nie gwarantuje nikt inny.

 

GEMMA

Podstawowe zasady funkcjonowania firmy, w które wierzymy

WSPÓŁPRACA

Zawsze razem, zawsze do przodu

Każdy z nas jest inny, tylko z wymiany doświadczeń, ścierania się poglądów, pomysłów i postaw powstają dobre rozwiązania które poprawiają nasze życie.

ROZWÓJ

Początek firmy GEMMA sięga roku 1977

W 1997 roku w przydomowym garażu założyliśmy warsztat elektromechaniki samochodowej specjalizujący się w diagnostyce silników spalinowych, obecnie jesteśmy jednym największych serwisów samochodowych w Krakowie i zatrudniamy ponad 50 osób.

PERFEKCJA

Najwyższa jakość usług i produktów

Wiemy, że dobre imie firmy jest bezcenne dlatego z pełną świadomością i dumą jako firma GEMMA pragniemy reprezentować firmę STIHL.

WRAŻLIWOŚĆ

„Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi!”

Zdajemy sobię dokonale sprawę, że nie można być ekspertem we wszystkim my też zajmujemy sie tylko konkretną dziedziną i jesteśmy w niej profesjonalistami, dlatego jeśli masz pytanie ale boisz się zadzwonić to pamiętaj, że u nas NIGDY nie poczujesz zakłopatania zadając pytania naszemu zespołowi ponieważ naszą misją jest właśnie pomoc.