Co wchodzi w skład KombiSystem marki Stihl?

Co wchodzi w skład KombiSystem marki Stihl

KombiSystem marki Stihl umożliwia wydajną, ergonomiczną i komfortową pielęgnację terenów zielonych. W jego skład wchodzi KombiMotor oraz KombiNarzędzia. Zasada działania nie jest skomplikowana. Dzięki szybkozłączom w błyskawicznym tempie można podłączyć jedno z kilkunastu dostępnych narzędzi. Urządzeniem podstawowym jest KombiMotor, który współpracuje z KombiNarzędziami (do kupienia osobno). Sprzęt jest w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb, a jego funkcjonalność uzależniona jest od użytkownika. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby po czasie zaopatrzyć się w nowe elementy

Co to jest KombiSystem Stihl?

KombiSystem stworzony przez markę Stihl to wielofunkcyjne i wszechstronne urządzenia do pielęgnacji krajobrazu. Dzięki nim wykonywanie różnorodnych prac stanie się łatwiejsze, a zarazem szybsze. Sprzęty zasilane są paliwem lub akumulatorowo. Bazują na starannie wyselekcjonowanych podzespołach, które spełniają restrykcyjne normy i standardy. Przekłada się to na maksymalną wydajność i niezawodność. Mocny silnik stanowi gwarancję efektywnego działania, co jest szczególnie istotne w przypadku dużych przestrzeni.

Poznaj dokładnie naszą ofertę KombiSystem Sthil.

Podstawowe urządzenie (KombiMotor) jest kompatybilne z dwunastoma narzędziami, które można swobodnie wymieniać. Intuicyjny proces montażu sprawia, że w ciągu krótkiej chwili można przygotować sprzęt do pracy. Nie ma konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów, co znacząco usprawnia realizację zaplanowanych działań. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że każdy ma okazję stworzyć osobisty zestaw narzędzi. Nie trzeba inwestować w niepotrzebne elementy, które nie będą wykorzystywane – to znacząca oszczędność gotówki.

Czym wyróżnia się System Kombi Stihl?

KombiSystem Stihl do pielęgnacji zieleni to profesjonalny sprzęt o znakomitych parametrach technicznych. Dwanaście wymiennych narzędzi sprawia, że jedno urządzenie sprawdza się podczas różnorodnych prac. Zmiana końcówki nie jest trudna, ani czasochłonna. Wysokiej klasy osprzęt został zaprojektowany z myślą o intensywnej eksploatacji, co pozwala uniknąć wystąpienia przedwczesnych usterek lub awarii. Zostanie to docenione przez zawodowców, którzy jakość wykorzystywanych przyrządów stawiają na pierwszym miejscu.

Urządzenia KombiMotor wyposażone są w mocne silniki o imponującej żywotności. Warto dodać, że są one zaliczane do grupy niskoemisyjnych. Na specjalną uwagę zasługuje również ergonomiczna budowa sprzętów. Są nie tylko solidne i lekkie, ale także wygodne w użytkowaniu. Wyprofilowane uchwyty ułatwiają przenoszenie, a także realizację prac. Elementy sterujące silnika są łatwo dostępne dla operatora.

Różnorodność urządzeń KombiMotor od Stihl

KombiMotor marki Stihl to urządzenia bazowe, do których montowany jest wybrany osprzęt. Występują one w wielu różnych wariantach, tak aby każdy mógł znaleźć odpowiedni sprzęt. Różnią się one mocą, a także rodzajem zasilania. Wyróżnia się urządzenia akumulatorowe oraz ze zbiornikiem paliwa

Urządzenia zasilane paliwem posiadają wlew umiejscowiony w dogodnym miejscu. Ponadto mają one trwały filtr powietrza. Sprzęty akumulatorowe pracują przez wiele godzin non stop. Bez trudu można sprawdzić poziom naładowania akumulatora, dzięki czemu narzędzie nie odmówi posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie.

Wymienny osprzęt KombiTools marki Stihl

Posiadacz urządzenia KombiMotor ma pełną swobodę w doborze osprzętu. Końcówki mocowane są na wysięgniku o długości 1 m. Jest on wykonany z lekkiego włókna węglowego. W sprzedaży znajdują się również przedłużki o długości 0,5 m i 1 m. Do KombiNarzędzi zalicza się:

  • glebogryzarka (do kultywacji podłoża),
  • nożyce do chwastów i trawy (do różnego typu powierzchni np. bruku),
  • głowica tnąca (do koszenia, prac wykończeniowych),
  • nożyce do żywopłotów i zarośli,
  • podkrzesywarka do gałęzi,
  • krawędziarka (do przycinania krawędzi trawnika przy drodze),
  • walec zamiatający (do liści, zanieczyszczeń, gruzu, śniegu),
  • szczotka zamiatająca (do powierzchni z kamienia naturalna oraz spoinowych),
  • dmuchawa do liści i skoszonej trawy.

Akcesoria do KombiSystemu od Stihl

Wśród akcesoriów do KombiSystemu marki Stihl znajduje się torba do transportu i przechowywania. Została ona wykonana z wytrzymałego nylonu, dzięki czemu pozostanie w nienagannym stanie przez długie lata. Jest to akcesorium, które można wykorzystać do wszystkich jednostek napędowych KombiMotor z uchwytem obwiedniowym. Torba jest niezbędnym elementem dla osób realizujących zlecenia w wielu lokacjach. Odpowiednio zabezpieczony sprzęt nie ulegnie usterkom w czasie podróży.

Sporym zainteresowaniem cieszy się także zestaw naprawczy do KombiSystem. Dzięki niemu możliwa jest samodzielna wymiana podstawowych podzespołów. To komponenty, dzięki którym konserwacja nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Wszystko po to, aby możliwie najdłużej utrzymać pierwotną sprawność i wydajność narzędzi. Należy pamiętać o systematycznych przeglądach technicznych, gdyż dzięki bieżącym naprawom wydłuża się żywotność przyrządów. Zestaw naprawczy Stihl składa się ze świecy zapłonowej oraz filtru paliwa.